הועדה הציבורית לחקר רצח יצחק רבין
  www.therabinkilling.com
חקר רצח רבין
יום ג', יח’ בניסן תשע”ט
מלכה טייכר-מילר כותבת בבלוג שלה ב-'דה-מרקר': בתאריך: 16 ביוני 2012 נכנסתי לקבוצה בפייסבוק ונדהמתי לגלות שכל הפרסומים נמחקו, ורק סרטון אחד נותר, שבו יגאל עמיר מביע חשש שיחסלו אותו. מסתבר, שאכן סירטוני יוטיוב קריטיים אלו - #8 ו-#9 נמחקו, ואינם קריאים בכל האתרים שהעלו אותם רק כקישור ל-יוטיוב. הרשימה להלן מועתק מהאתר שלה.
תחקירניו של גדי סוקניק ריאיינו במשך מספר שעות שניים מחברינו. במשך רובו המוחלט של זמן הריאיונות האלה הוצגו בפניהם ממצאים, המוכיחים לכאורה שלא עמיר הוא שרצח את רבין. זו הפעם הראשונה שאמצעי תקשורת כלשהו נחשף בצורה כזו לחומרים שלנו, ועיתונאות מקצועית הייתה מציגה לצופים את הממצאים ומנסה להקשות עלינו בשאלות לגביהם. אך האג'נדה של סוקניק ו/או של הערוץ הפוכה מהאמת, והיא זו המובאת בסרט, לאמור: 1. כל המתנחלים הזויים. איך יודעים? עובדה, הם אומרים שלא עמיר הוא הרוצח; 2. המתנחלים הם מחוללי ההסתה, ולמרות "אשמתם" זו, הם חשים כקורבנותיה; 3. בקרב המתנחלים מסתתר רוצחו של נתניהו. איך יודעים? עובדה - הם שמחים על רצח רבין; 4. זה הכל הדתיים האלה. אין אחד שלא חובש כיפה שטוען שרצח רבין היה ביום שהתפנצ'ר.
עופר שלח ורביב דרוקר, בנסיונם לקבור את האדמה הרועדת מתחת לטיוח רצח רבין (לצקת 5 טון בטון מזוין על הקבר - א-לה-קבר מסוים בבית עלמין ירקונים?) הוציאו סרט בערוץ 10. דע עקא, השקרים בסרט תפורים באופן כל כך גס וגלוי - עדויות אותם אנשים עצמם במשטרה ובועדת שמגר הפוכות ממש(!), שהוא נותן משמעות חדשה וקורעת לאמירה "על ראש גנב בוער הכובע".
מי שהפיק את תכנית הטלוויזיה "תיק לא סגור" התכוון לעבות את סידרת השקרים שבגירסה הרשמית בעניין רצח רבין, ב-2 נוספים זאת, כדי לגונן על הרוצח האמיתי מאימת חשיפת הקליע השלישי. לצורך זה, משמש פרופ' היס, שעיר לעזאזל. 
פרופ' היס מסביר למה אין לו מה להוסיף למה שאמר בועדת שמגר: גם כי הוא אמר את כל מה שידע אז, וגם כי הוחתם ע"י שרותי הבטחון, בזמן שנעשו צילומי הרנטגן - בהם לא היה נוכח.
 מתברר שצוות מצרפת צילם את האירוע בכיכר מלכי ישראל, אך הסרטון לא פורסם, ויותר מכך!
עתירת נתן גפן ו-י.כ. כנגד שר הבריאות, למתן צו על תנאי המורה לשר לבוא וליתן טעם מדוע לא יעשה שימוש בסמכותו ויפסול את דו"ח הנתיחה שלאחר המוות שבוצעה בגופו של ראש הממשלה המנוח, מר יצחק רבין ז"ל, לאור העובדה שמן הדו"ח הפתולוגי הושמטו פצע בצילום החזה והקליע הקטלני שנעצר בעמוד השידרה ונראה מול חוליה D7 - עפ"י חוות דעת מומחה עדכנית, כשבאופן מעוות יוחס מותו של ראש הממשלה המנוח לשני פצעי ירי בגב ובמותן שמאל, שלא היו קיימים בטרם נקבע מותו ב-22.30.
ספי סגל מספר על התקפה הזויה של היס"מ נגד חופש הדיבור וההתכנסות, שהתרחשה ב-02.11.2008, ובה גם הוחרם - שלא כדין, ציוד הקרנה. ההתקפה הפרועה נועדה למנוע קיומו של אירוע חוקי למהדרין שנועד - בין השאר,  להציג ממצאים חדשים בעניין רצח רבין. עצם ההתקפה, ובמיוחד הברוטאליות הלא- מידתית שלה, שיכנעו אותו - לראשונה - לבדוק לעומק: שמא טענות הוועדה לחקר רצח רבין יכולות לדור בכפיפה אחת עם ההודאה של עמיר?
הועדה הציבורית
הפענוח
קטעי עיתונות ותקשורת
אישים וארועים במעשה
הטיוח והרדיפה
מחקרים משלימים
מצגות וספרים
בלוגים
ניהול האתר